Moderní apartmány v Zadaru na prodej

Hledáte vhodnou příležitost ke koupi apartmánu v Chorvatsku v dobré dojezdové vzdálenosti? Představujeme vám nový rezidenční komplex 36 moderních apartmánů v Zadaru.

Rezidence se nachází 2 minuty chůze od moře a nádherných pláží. Vzhledem k blízkosti obchodů, kaváren, nejrůznějších restaurací, škol, zdravotních středisek, sportovních zařízení i centra Zadaru, je místo ideální i pro dlouhodobé pobyty.

V rámci tří apartmánových budov je k dispozici celkem 36 apartmánů. Na výběr jsou apartmány s jednou, dvěma i třemi ložnicemi, balkony, terasami a zahradami. Všechny byty jsou vzdušné a maximálně komfortní.

Součástí budov jsou podzemní garáže a sklepy pro vlastníky. Samozřejmostí je výtah pro pohodlný pohyb v budovách. Developer dbá na vysokou kvalitu stavby i použitých materiálů.

Výstavba byla zahájena v prosinci roku 2020. Dokončení je naplánováno do konce roku 2022.

Apartmány naleznete v nabídce společnosti Rellox, referenční číslo nemovitosti: VI20133. Rellox nemovitosti nabízí v přímém zastoupení developera a kupující proto neplatí realitní provizi.

Hledáte exkluzivní bydlení na Jadranu pro sebe a svoji rodinu? Zjistěte více o pořízení luxusních nemovitostí v Chorvatsku a vyberte si některou z mimořádných vil na chorvatském pobřeží nebo některém z ostrovů.