Apartmány na prodej v moderním resortu v Poreči na Istrii

Hledáte apartmán v Chorvatsku na prodej, nejlépe na Istrii, v dobré dojezdové vzdálenosti z Česka? Moderní apartmánový resort v Poreči nabízí celkem 106 apartmánů ve velikosti od 31.29 m2 do 154.37 m2.

Ceny apartmánů začínají na zajímavých 156 450 EUR (aktuální ceny apartmánů se mohou lišit, pro platné informace o dostupných apartmánech a jejich cenách prosím kontaktujte prodejce viz informace níže).

Resort se nachází pouhých 300 metrů od nejbližší pláže a v bezprostřední blízkosti přístavu. Na výlety odtud můžete vyrážet třeba do italských Benátek.

Apartmány je možné nabídnout k dalšímu pronajímaní. O veškerý servis se v takovém případě postará specializovaná provozní firma.

Apartmány jsou rozděleny do 4 kategorií – Žluté, Zelené, Modré a Penthousy.

Apartmány ze Žluté kategorie se nacházejí v 1. a 2. patře. Nabízí výhledy na staré město Poreč. Na výběr jsou jednotky jedním, dvěma nebo třemi pokoji.

Apartmány v Zelená kategorii mají 1, 2 nebo 3 ložnice, také se nacházejí v 1. a 2. patře, ale jsou orientovány na jih či jihozápad s výhledem na moře.

Apartmány z Modré kategorie se nacházejí v 1. až 3. patře resortu. Mohou mít 1, 2 nebo 3 pokoje a disponují  výhledy buď na moře, na město nebo mají okna směřují na náměstí resortu.

Posledním typem jsou Penthouse apartmány. Dvoupatrové luxusní jednotky se 3 či 4 pokoji a s přístupem na střešní terasu, odkud si vychutnáte dech beroucí výhledy na moře i na město.

Zaujala vás nabídka apartmánů v Poreči? Pro podrobnější informace kontaktujte realitní společnost Rellox, která se na prodej realit v Chorvatsku a dalších zemích specializuje. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: PA20205.