Chorvatsko: Apartmány v blízkosti mariny v Zadaru

Hledáte apartmán v Chorvatsku na prodej? Tři minuty od pláže, v blízkosti mariny a s dobrou dopravní dostupností z České republiky? Pak je náš dnešní realitní tip určený právě vám.

Nový resort apartmánů v chorvatském Zadaru bude vznikat ve třech fázích. První fáze výstavby se rozběhla v roce 2021, druhá fáze byla zahájena počátkem roku 2022 a třetí fáze se rozběhne počátkem roku 2023.

K prodeji se nabízejí kompletně zařízené apartmány. Ke každé jednotce je přidělené parkovací místo v podzemních garážích.

Ve vybavení nechybí klimatizace, termostaty, satelitní TV, kabelová přípojka, sítě proti hmyzu, třívrstvá okna a hliníkové žaluzie, podlahové vytápění v koupelnách nebo osvětlení a venkovní zásuvky na terasách.

Jednotlivé apartmány jsou o velikosti od 49.94 do 199.69 metrů čtverečních a prostorné terasy nabízejí krásné výhledy do okolí.

Zadar je velmi dobře dopravně dostupný autem, autobusem i letecky a apartmány tak jsou ideální pro časté využívání.

Pokud vás nabídka těchto apartmánů zaujala, obraťte se s žádostí o bližší informace na realitní společnost Rellox. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: ZN20216.