Moderní apartmány v těsné blízkosti pláže kousek od Zadaru

Bydlení na Jadranu v dobré dojezdové vzdálenosti z České republiky? Řešením mohou být apartmány nacházející se v menším letovisku v blízkosti Zadaru.

Rezidenční komplex sestává ze 2 apartmánových budov, v každé jsou 4 apartmány. Moderní, vzdušné a maximálně komfortní bydlení. Pro náročné je v každé z obou budov k dispozici exkluzivní penthouse. Díky elektrickým roletám a sítím proti hmyzu vás nic nebude rušit ani při spánku.

V apartmánech je topení a klimatizace s možností ovládání pomocí chytrého telefonu, satelitní systém. V domech nechybí výtah, kterým se dostanete ze střešních teras až do podzemních garáží, kde je u každého parkovacího stání připravené nabíjecí zařízení pro elektromobily. Apartmán by měly být připravené k převzetí koncem roku 2023.
Letiště je vzdálené půl hodiny. V dosahu je bohatá nabídka nejrůznějších aktivit od sportovních po kulturní. Můžete si udělat výlet, kdy během cca 90 minut můžete navštívit Národní park Krka, Paklenica, Plitvická jezera, oblast Severního Velebitu nebo po dálnici zamířit více na jih a navštívit Primošten, Rogoznici, Trogir nebo Split.

Zaujala vás tento resort? Pro podrobnější informace kontaktujte realitní společnost Rellox. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: BV20207.