Rakousko: apartmány s garantovanými výnosy z pronájmu 5 % ročně

Chcete si dopřávat dovolenou ve vlastním apartmánu, ale přitom chcete také dobře investovat? Pak pro vás dnes máme zcela mimořádný tip. Apartmány nacházející se v nadmořské výšce 1476 m n. m. obklopené nádhernou alpskou přírodou. A proč jsou tyto apartmány tak výjimečné?

Přímo v resortu je k dispozici kompletní servis pro nezapomenutelnou dovolenou včetně wellness nebo špičkové restaurace. Kompletní vybavení a nábytek je již v ceně apartmánu. O správu a další pronájem v době, kdy svoji nemovitosti nebudete využívat, se profesionálně postará specializovaná společnost.

Vedle benefitů spojených s vlastním užíváním se ale jedná o unikátní příležitost z hlediska investičního. Rakouský realitní trh je mimořádně stabilní a nejen v dobách konjunktury, ale i krizí, zajišťuje uchování hodnoty resp. zhodnocení investice. Vedle zhodnocení nemovitosti v čase je výhodou tohoto projektu garantovaná výše výnosu z pronájmu ve výši 5 % z kupní ceny apartmánu a nábytku bez DPH po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.

Dokončení projektu je plánováno na listopad roku 2021, takže příští zimní sezonu si již budete moci užít v pohodlí vlatního apartmánu v Alpách.

Více informací o projektu naleznete na www.puitalm.cz.