Rakousko: apartmány pro náročné v Seefeld in Tirol

Toužíte po komfortním bydlení v Alpách, kde budete moci trávit volný čas v průběhu celého roku, užijete si skvělého lyžování ale i přebohatou nabídku Après Ski aktivit? Nechcete přitom trávit na cestě příliš mnoho času? Pak máme tip možná právě pro vás.

Ve svém apartmánu můžete být přibližně za pět hodin cesty a začít si užívat zdejší typicky alpské atmosféry. Seefeld in Tirol je možná o něco méně známé středisko, ale patří k prestižním rakouským lokalitám. Na své si tu přijdou i vyznavači úzkých prkýnek – v okolí je k dispozici na 280 kilometrů běžkařských stop.

seefeldintirol-02

seefeldintirol-03

Bazén určený pro relaxaci po příjemně stráveném dni na čerstvém alspkém vzduchu.

seefeldintirol-04

Architektonicky čistý návrh budovy zapadající do okolního prostředí stejně jako citlivě navržené interiéry v typicky alpském stylu. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů a vysoká úroveň zpracování.

seefeldintirol-06

Vhod jistě přijde i sauna nebo wellness.

Právě v Seefeld in Tirol začne na jaře 2014 výstavba 8 luxusních apartmánů. Projekt je koncipován v typicky alpském stylu – jak interiéry, tak exteriéry. Fasáda bude z přírodního kamene a dřeva. Ke každému apartmánu bude náležet balkon nebo terasa s výhledem na panorama okolních hor.

Seefeld in Tirol

Apartmány nabídnou dostatečný prostor – na výběr bude rozmezí velikostí od 75 do 90 metrů čtverečních. K dispozici bude i lyžárna, sklepy a podzemní garáže.

Stručný přehled:

Země: Rakousko
Místo: Seefeld in Tirol
Rozloha: 70 – 90 metrů čtverečních
» Více informací o nemovitosti