Prodej: Jedinečné apartmány v Chorvatsku. Přímo u moře

Nabídka nemovitostí na prodej je v Chorvatsku nadmíru bohatá. Na rozdíl například od Španělska je ale podstatně omezenější v segmentu nových, moderních apartmánů s veškerým zázemím a službami. Právě o podobný typ apartmánů je přitom velký zájem.

Důvody jsou jednoduché. Stačí si položit otázku, jakou nemovitost chcete a co od jejího vlastnictví očekáváte. Zkrátka, jak by měl váš domov u moře vypadat. Nejčastější odpověď zní: výhled na moře (a blízkost pláže), minimální starosti se správou nemovitosti, ideálně možnost pronájmu v době vlastní nepřítomnosti (opět bez starostí pro majitele).

To vše splňují apartmány, které jsou součástí pětihvězdičkového resortu poblíž Zadaru. Komplex, v rámci kterého je možné apartmány nakoupit, provozuje jedna z nejvýznamnějších hotelových skupin v Evropě.

V těsné blízkosti moře, uprostřed zeleně, se nachází apartmánový komplex zahrnující veškeré služby od recepce, nechybí anbídka sportovních aktivit, spa&wellness, restaurace, obchody a další.

Tip: Podívejte se na reportáž České televize z hlavní zpravodajské relace Události: V Chorvatsku přibývá Čechů s vlastními nemovitostmi

Resort zahrnuje celkem 187 apartmánů, na výběr jsou velikosti 50 m², 75 m², 100 m² a 135 m². Ke každému apartmánu náleží balkon, v naprosté většině s výhledem na moře. Apartmány jsou dokončené a prodávají se včetně vybavení moderním nábytkem a dokončovacími předměty.

Podrobné informace naleznete na stránkách www.resort-zadar.cz.

Apartmán si kupujete do osobního vlastnictví a je jen na vás, zda jej budete používat výhradně pro vlastní rekreaci nebo využijete možnosti jej pronajímat prostřednictvím renomovaného mezinárodního hotelového operátora, který zajistí veškerý servis. V případě dalšího pronájmu je možné vybíraz mezi několika programy šitými přesně na míru toho, jakým způsobem chcete apartmán využívat.