Prodej apartmánů ve vyhledávané oblasti Schladming/Ramsau am Dachstein

Lyžařská střediska Schladming a Tauplitz nabízejí jedinečné podmínky pro všechny milovníky zimních sportů. Investice do nemovitostí v této oblasti se v brzké době může stát ještě atraktivnější s ohledem na možnou kandidaturu Schladmingu na pořádání zimních OH v roce 2026.

Jedním z nových projektů, ve kterém jsou nabízeny na prodej bytové jednotky je stavba apartmánového domu nedaleko lyžařských středisek Schladming a Tauplitz.

K dispozici je celkem 12 apartmánů. Dvě luxusní podkrovní jednotky o rozloze 100 metrů čtverečních a dalších deset apartmánů o velikosti od 55 do 98 metrů čtverečních.

Dům je v současné době (první čtvrtletí 2018 – v dubnu/květnu 2018 je naplánovaný začátek stavby, dokončena by měla být do konce roku 2018) ve výstavbě a v případě zájmu je možné zohlednit požadavky kupujících a uzpůsobit vybavení nebo půdorys té které jednotky.

Apartmány budou mít podlahové vytápění a budou se prodávat nezařízené. Každý majitel tak bude mít možnost vybavit si apartmán zcela podle svých představ.

Apartmány mají status volnočasového bydlení. To znamená, že záleží na majiteli, zda jej bude využívat výhradně pro vlastní potřebu nebo ke kombinaci vlastního užívání s dalším pronájmem. Není tedy nutné apartmán dále pronajímat.

V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte realitní společnost Rellox a uveďte referenční číslo nemovitosti: HC19773.