Prodej apartmánů v Chorvatsku. Výhled na moře

Ve vyhledávaném chorvatském letovisku Primošten si můžete pořídit některý z apartmánů v novém rezidenčním komplexu jen pár kroků od moře.

Na čtyřech podlažích se nachází celkem pět apartmánů. V přízemí jsou dva apartmány o velikosti 62 m² resp. 69 m². Každý z nich sestává z kuchyně, jídelny a obývacího pokoje s přístupem na terasu, dvou ložnic, toalety a zahrady o rozloze 37 m².

Další dva apartmány na druhém podlaží skýtají taktéž obytnou plochu o rozloze 62 m² resp. 69 m². Jejich součástí je kuchyně, jídelna a obývací pokoj navržený jako open concept propojující prostor s terasou, dvě ložnice, jednu koupelnu a toaletu.

V nejvyšším patře se nachází střešní byt o rozloze 128 m2. Nabízí kuchyň, jídelnu, prostorný obývací pokoj s přístupem na dechberoucí terasu, hlavní ložnici, dvě dodatečné ložnice a koupelnu.

Ze všech apartmánů je krásný výhled na moře. Součástí domu jsou také čtyři garáže, venkovní parkoviště a pět sklepů.

Ceny apartmánů jsou v rozmezí od 249 000 do 519 000 EUR (pro aktuální nabídku a informace o cenách jednotlivých apartmánů je potřeba kontaktovat prodejce viz níže).

Zaujala vás nabídka apartmánů v Primoštenu? Podrobnější informace vám poskytne společnost Rellox. Referenční číslo nemovitosti: SB20144.