Prodej apartmánů na Jadranu (Korčula, Chorvatsko)

Apartmány Chorvatsko na prodej

Jedinečný apartmánový komplex na ostrově Korčula vyrůstá ve vyvýšené poloze nad pobřežím. Díky tomu může nabídnout úchvatné výhledy do okolí.

Bazén s posezením a výhledem na blízkou hladinu Jadranu

Moderní architektura zasazená do nádherného prostředí jednoho z nejkrásnějších chorvatských ostrovů. V celkem třech budovách bude k dispozici celkem 15 apartmánů. Jejich majitelé budou moci využívat také zázemí komplexu, ve kterém nebude chybět odpočinková zóna, bazén, dětské brouzdaliště, hřiště a také tenisový kurt. Parkování bude zajištěno v podzemních garážích. Při stavbě je kladen maximální důraz na kvalitu.

Kompletní dokončení komplexu je naplánované v druhé polovině roku 2014. První z budov je již dokončená a všechny apartmány jsou prodané. K prodeji jsou proto nabízeny již jen zbývající byty ve dvou dalších objektech.

V docházkové vzdálenosti (asi 5 minut chůze) bude vyhrazený kus pláže výhradně pro majitele tohoto apartmánového komplexu.

K moři stačí seběhnout během několika minut a užívat si vyhražený kousek pláže s dostatkem prostoru a soukromí.

Komplex je zasazený do svahu nad pobřežím a nabízí tak nádherné výhledy na moře i okolí.

Apartmány jsou o velikostech od 112 do 120 metrů čtverečních a jejich cena se pohybuje od 280 000 do 300 000 Euro. V ceně je zahrnuta klimatizace, základní svítidla, vybavené koupelny včetně podlahového vytápění, kuchyň do, které je možné si dokoupit spotřebiče dle vlastního výběru, vestavěné skříně v ložnicích a předsíni a satelit. V ceně naopak není nábytek, kryty oken a dveří a elektrické spotřebiče, které je také možné si dokoupit dle vlastního výběru.

Aby interiér apartmánů maximálně odpovídal vkusu svých nových majitelů, je připravena nabídka různých typů materiálů, designu kuchyní, podlahových krytin apod. S ohledem na cenu, dostupnost vybraných materiálů a fázi výstavby resp. zařízenosti jednotlivých apartmánů je možné se s developerskou společností domluvit na uzpůsobení dokončení té které bytové jednotky.

Styl zařízení interiéru je především při včasné objednávce možné uzpůsobit podle vkusu nového majitele.

Všechny apartmány jsou vzdušné a nabízí dostatek vnitřního prostoru.

Neláká vás zahrát si tenis na kurtu s takovýmto výhledem?

Při koupi nemovitosti u moře nesmí chybět balkon nebo terasa s výhledem na moře. Právě zde si nejlépe užijete chvíle relaxace.

Bude právě takto vypadat  vaše druhé bydlení na Jadranu?

Zaujal vás tento projekt? Kontaktujte společnost Rellox, e-mail: info@rellox.cz a získejte více informací nebo si sjednejte prohlídku. Při kontaktu, prosím, uvádějte referenční číslo projektu: DE17333.

Uvažujete o koupi nemovitosti v Chorvatsku, ale tento projekt nevyhovuje vašim představám? Nevadí. Podívejte se do databáze domů a apartmánů v Chorvatsku na prodej, nebo kontaktujte společnost Rellox, která se na prodej nemovitostí v zahraničí specializuje.