Nové apartmány na španělském pobřeží

Právě dokončený projekt se nachází v Torreviji, přímo při mořském pobřeží. Torrevieja patří k místům s velmi příjemným a prospěšným klimatem.

Pokud tedy hledáte nový domov u moře (ať již pro trávení dovolené, nebo pro trvalejší užívání), může tento projekt zajímavou alternativou. Pojďme si jej proto představit podrobněji.

Majitelé apartmánů se mohou těšit na pohodlné bydlení v nejtěsnější blízkosti pláže. K dispozici jim navíc budou také dva bazény, tělocvična, vířivka nebo dětské hřiště. Dům je pokrytý wi-fi signálem pro připojení k internetu.

Na výběr jsou apartmány o různých velikostech, jak menší dvoupokojové varianty, tak prostorné luxusní rezidence s velkými terasami a výhledem na moře. Ceny apartmánů se pohybují v úrovni od 241.500 € do 479.500 € (zde uváděné cenové rozmezí nemusí být stále aktuální s ohledem na postupný prodej jednotlivých jednotek, možnou úpravu cen apod. Pro informace o aktuálně dostupných apartmánech a cenách proto, prosím, kontaktujte prodejce viz informace níže).

V případě zájmu je možné zajistit vybavení bytů některým z nachystaných nábytkových balíčků.

Byty jsou klimatizované, ke každému apartmánu navíc náleží parkovací místo v podzemní garáži, které je již součástí ceny každé bytové jednotky.

Máte zájem o prohlídku nemovitosti ve Španělsku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte společnost Rellox, e-mail: info@rellox.cz a uveďte prosím referenční číslo projektu: TM16703. Rellox zastupuje přímo developera a při nákupu tak nebudete platit žádnou realitní provizi.