Lyže + golf + luxus = exkluzivní nabídka apartmánů na prodej v Rakousku

Chcete si života užívat po celý rok? V zimě rádi vyrazíte na sjezdovku, v létě na golfové hřiště nebo třeba na kolo či vysokohorskou turistiku? Nechcete přitom ztrácet čas neúměrně zdlouhavým dojížděním? Výsledkem této rovnice mohou být apartmány v Seefeld in Tirol, romantickém rakouském městečku, kde vyrůstá unikátní dokonale vybavený komplex přímo u golfového hřiště a v těsné blízkosti sjezdovek.

Celý projekt bude dokončen do roku 2017. V celkem čtrnácti budovách bude k dispozici jednapadesát apartmánů o velikosti od cca 32 do 122 metrů čtverečních. Areál bude nabízet zázemí hotelových služeb. To v praxi znamená, že v době, kdy svůj apartmán nebudete využívat, bude pronajímán turistům. Vše samozřejmě zcela bez starostí. Nákup nemovitosti v Rakousku tak může být zároveň dobrou investicí.

Strategická poloha: Komplex se nachází pří,o u golfového hřiště i sjezdovek. Dobrá je i dopravní dostupnost. Z Prahy jen cca 500 kilometrů.

Útulné interiéry, do kterých se budete rádi vracet.

Výhledy na okolní alpské vrcholky se neomrzí.

Vychutnejte si romantické večery u zapáleného krbu, s dobrým jídlem a lahví kvalitního vína.

Stylově zařízení interiéry s použitím těch nejkvalitnějších materiálů.

Výhodou pro majitele je celoroční využitelnost. Nabídka vyžití v průběhu celého roku je příjemná nejen s ohledem na trávení vlastní dovolené, ale také s ohledem na výši výnosů. Větší obsazenost samozřejmě zaručuje vyšší příjmy z pronájmu.

Pro více informací o tomto projektu kontaktujte společnost Rellox, tel.: +420 736 671 652, e-mail: info@rellox.cz a uveďte prosím referenční číslo projektu: MC19246 .