Lyžařské apartmány ve francouzských Alpách na prodej

Přemýšlíte o pořízení vlastního apartmánu v Alpách a zároveň patříte k těm, které svým šarmem okouzlila země galského kohouta? V centru jedné z nejlepších lyžařských oblastí Portes du Soleil si můžete koupit některý z luxusních apartmánů vybudovaných v alpském stylu.

apartmany-alpy-francie-02

Tip: Pokud se chcete dozvědět více informací o této oblasti, přečtěte si článek Je lyžařský cirkus Portes du Soleil skutečně nejlepší v Alpách? na iDnes.cz. Jedná se o oblast s výbornou dopravní dostupností a stovkami kilometrů upravených sjezdovek.

Apartmány se nacházejí v moderní rezidenci, která se nachází ve vyvýšené oblasti, což zajišťuje krásný výhled na okolní krajinu. Je možné vybrat si apartmán o velikosti od 23 až do 89 metrů čtverečních. Vhodnou velikost si tak vyberou jak početnější rodiny, tak jednotlivci, bezdětné páry nebo skupinky přátel, které chtějí nemovitost využívat společně.

Každý z apartmánů disponuje terasou a náleží k němu parkovací místo v podzemní garáži nebo před domem.

Stavba byla vyprojektována s ohledem na okolní zástavbu s důrazem na využití přírodních materiálů a harmonicky tak zapadá do okolního alpského prostředí.

Majitel může svoji nemovitost využívat výhradně pro svoji potřebu, a pokud nebude chtít, nemusí jej dále pronajímat.

» Více informací o nemovitosti

apartmany-alpy-francie-04

apartmany-alpy-francie-03

apartmany-alpy-francie-01