Dubaj

dubaj-01Dubaj se právem dostává do popředí zájmu tuzemských investorů do nemovitostí v zahraničí. V případě, že uvažujete o investici za účelem výnosu z pronájmu, hledáte druhé bydlení u moře, nebo se za teplem chcete dokonce přestěhovat na trvalo, Dubaj je místem, které může vaší první volbou.

Dubaj patří mezi exkluzivní destinace, i přesto v tomto ráji luxusu není nijak draho. Právě příznivá cena nemovitostí v kombinaci s přijatelnými životními náklady činí z Dubaje atraktivní místo, do kterého míří investice z celého světa.

Byty a apartmány v Dubaji na prodej

V emirátu Dubaj i ve stejnojmenném hlavním městě je poměrně bohatá nabídka bytů a apartmánů na prodej. V rámci mnoha rezidenčních komplexů je možné pořídit jak menší apartmány, tak luxusní prostorné byty, kteréposkytnou maximum pohodlí.

Investice do nemovitostí v Dubaji je vhodná jak pro firmy, tak pro individuální investory. Ať již zde hodláte jen relaxovat, dělat byznys nebo investovat, Dubaj vás ohromí. Je to místo superlativů, kde najdete nejvyšší budovu světa, největší nákupní centrum a mnoho dalších nej.

Koupě bytu nebo apartmánu v Dubaji

Proces koupě bytu v Dubaji není nijak složitý, byť má svoje specifika. Nemusíte se ale obávat, se vším vám pomůže vaše realitní společnost. Vlastnictví nemovitostí cizinci není v Dubaji nijak omezováno.

Realitní segment se v Dubaji vyvíjí velmi dynamicky a skýtá celou řadu příležitostí. Vedle již dokončených nemovitostí je možné investovat také do realit, které jsou teprve ve výstavbě. Ty jsou samozřejmě levnější, a lze tak v relativně krátké době dosáhnout zajímavého zhodnocení investice.

Užitečné odkazy

Hledáte nabídku nemovitostí v Dubaji na prodej? Navštivte web společnosti Rellox, která je největším prodejcem zahraničníceh realit v regionu střední a východní Evropy, kde naleznete databází realit na prodej.

Ještě než v Dubaji koupíte nemovitost, poznejte tuto zemi nejprve jako turista (nebo prohlídku vytipované nemovitosti spojte s poznávacím pobytem). Nebudete litovat. Inspiraci můžete načerpat na stránkách oficiálního turistického průvodce.

Encyklopedické informace o Emirátu Dubai na Wikipedii.

Kontakt na vylvyslanectví České republiky v Abú Dhábí a další praktické informace, které se mohou hodit.