Luxusní byt v Söldenu, Rakousko

Rakouský Sölden patří mezi top alpská střediska. V prestižním resortu v Tyrolských alpách vyrostl koncem roku nový apartmánový dům hotelového typu. Bytové jednotky se prodávají do osobního vlastnictví. Noví majitelé, kteří budou nemovitost vedle vlastního užívání dále pronajímat prostřednictvím renomovaného operátora, se mohou těšit na výnos v úrovni kolem 5,5 % p.a. O tom, že se jedná o zajímavou příležitost svědčí i to, že k v současné době již k prodeji zbývá poslední apartmán.

V rámci objektu mohou vlastníci apartmánů využívat veškerých služeb a bohatého zázemí. Na příjemné posezení je možné zajít do místní restaurace, po dni stráveném na sjezdovkách, v běžecké stopě nebo v létě třeba vyjížďkou na kole si můžete užít relax ve zdejším wellness centru s bazénem, saunou nebo vířivkou.

Apartmán o velikosti 85,6 metrů čtverečních se prodává plně vybavený, v ceně je i garážové stání. Sölden patří ke střediskům, kde si díky ledovci užijete dlouhou zimní sezonu. Zároveň je zde bohatá nabídka nejrůznějšího vyžití v průběhu celého roku. Užitečné informace naleznou lyžaři např. v článku Sölden: Jak se lyžuje v jednom z NEJ středisek Rakouska.

Pokud se rozhodnete, že se Sölden stane vaším druhým domovem, přejeme vám, ať zde prožijete spoustu krásných a spokojených chvil.

Stručný přehled:

Země: Rakousko
Místo: Sölden
Rozloha: 85,6 metrů čtverečních
» Více informací o nemovitosti