Luxusní apartmány v Miami na Floridě

Panoramatický výhled na moře, vynikající lokalita v těsné blízkosti moře s písečnými plážemi v druhém největším městě Floridy – Miami.

UG19019-01

Posezení na terase s výhledem na moře.

V rámci daného objektu je nabízeno 18 apartmánů o rozloze od 61 metrů čtverečních až po 240 metrů, které uspokojí i ty, kteří požadují prostornější bydlení. Jedná se o jedno až tříložnicové bytové jednotky, počtu ložnic obvykle odpovídá počet koupelen.

UG19019-05

Velkoryse řešená koupelna s vanou i sprchovým koutem.

Devizou všech apartmánů je výhled na moře. V apartmánech jsou mramorové podlahy. V ceně je zahrnuto i vybavení kuchyně včetně lednice, sporáku, myčky, trouby, mikrovlnky, sušičky a pračky. V domě je také zavedená kabelová televize.

UG19019-03

UG19019-04

Tak, jak je v podobných rezidenčních domech v Miami zvykem, je možné využít zázemí společných prostor, kde najdete tenisový kurt, bazén, spa, gril, dětský koutek, společenskou místnost atd. Samozřejmostí je možnost parkování.

UG19019-02

Pokud dáte před písečnými plážemi přednost posezení u bazénu, stačí sjet výtahem a osvěžit v bazénu.

Pro více informací o nabídce nemovitostí v Miami kontaktujte společnost Rellox (e-mail: info@rellox.cz), která má zastoupení pro prodej těchto apartmánů v České republice. V případě zájmu o apartmán v tomto konkrétním projektu, prosím uvádějte referenční číslo: UG19019.