Luxusní apartmány na prodej v Saalbachu

Patříte k milovníkům zimních radovánek, ale stejně tak rádi si užíváte chvíle volna v krásné přírodě i po zbytek roku? Pak právě pro vás může být pořízení druhého bydlení v rakouském Saalbachu správnou volbou.

Saalbach patří po zásluze mezi nejoblíbenější rakouská alpská střediska. Je součástí největší lyžařské oblasti v zemi zvané Ski Cirkus. Vyhlášení je ale i zdejší après-ski, okolí nabízí bezpočet příležitostí pro aktivní trávení volného času, stejně jako pro chvíle naprosté relaxace.

V rámci nového projektu je nyní v nabídce 27 luxusních apartmánů o podlahové ploše od cca 24 m² až po čtyřložnicové byty o rozloze přes 129 m². To vše v rámci čtyřhvězdičkového Ski & Wellness Resortu v rámci kterého budou majitelé nemovitostí využívat služeb recepce, restaurace nebo wellness centra.

Koupě nemovitosti v Rakousku může být i zajímavou investicí. Pomineme-li zhodnocení nemovitosti v čase (jen v minulém roce došlo v oblasti k růstu průměrných cen bytů o více než 5 %),mohou se majitelé apartmánů těšit také na příjem z pronájmu. Jak je v Rakousku obvyklé, je projekt určený ke kombinaci vlastního užívání s dalším pronájmem. Ten kompletně zajišťuje renomovaná společnost – od marketingu až po správu a provoz všech služeb spojených s ubytováním. Majitel tak pouze inkasuje vzniklé výnosy, aniž by se musel o cokoliv dalšího starat.

Apartmány jsou vybavené stylovým nábytkem včetně kuchyně s vestavěnými spotřebiči, nechybí televize nebo internet prostřednictvím Wi-Fi.

» Více informací o nemovitosti

Reality v Rakousku na prodej