Jedinečné apartmány na prodej – Costa del Sol, Španělsko

Oblíbené španělské pobřeží Costa del Sol se stává druhým domovem pro řadu cizinců. Kromě nádherného moře a příznivých podmínek k životu k tomu přispívá i nabídka kvalitních realitních projektů.

Jedním z nich je i resort nacházející se pouhých 22 minut od mezinárodního letiště Málaze, na které celoročně lítá pravidelná přímá linka z Prahy.

Ve třech budovách s ikonickým architektonickým řešením se nachází 39 apartmánů s dvěma nebo třemi ložnicemi. Všechny apartmány nabízejí panoramatické výhledy na moře.

Bytové prostory vynikají svou prostorností (podlahová plocha od 92.96 do 98.52 m2), vzdušností a v maximální míře využívají přirozeného světla. Kuchyně jsou vybaveny spotřebiči značky Bosch. V hlavních koupelnách nechybí podlahové topení.

Součástí resortu jsou venkovní bazény, fitness, sauna. Projekt je již dokončený a sen o druhém bydlení u moře si tak můžete splnit hned.

Podívejte se na video, které vám představí váš druhý domov u moře

Nemovitost naleznete v nabídce společnosti Rellox, referenční číslo nemovitosti: PN20081. Ta nemovitosti nabízí v přímém zastoupení developera a kupující proto neplatí realitní provizi. Rezervujte si některý z dosud volných apartmánů.