Itálie: Luxusní apartmány na prodej. U moře, v resortu s unikátní atmosférou

Světoznámý architekt Richard Meier přenesl americkou Floridu do Evropy. V exkluzivním italském středisku Lido di Jesolo ponese jeho podpis resort, ve kterém se budete cítit jako na plážích v prosluněném Miami.

Detailní informace o tomto resortu najdete na www.resort-jesolo.cz.

Itálie to není jen Bibione a podobná střediska. Exkluzivní resort v Lido di Jesolo, nacházející se nedaleko Benátek, disponuje přímým přístupem na privátní pláž.

Resort se skládá z budovy v první linii u moře, ve které budou privátní apartmány. Vše je propojené s vedlejším hotelem, který je ve správě světoznámého provozovatele. Majitelé apartmánů tak mohou využívat služby 5* hotelu včetně vnitřních i venkovních bazénů, sauny, wellness centra, restaurace či baru.

Na výběr je ze čtyř různých typů apartmánů o velikosti od 55.82 m2 do 281.60 m2. Ceny jsou v rozmezí 364.900 € – 2.770.000 € (ceny se mohou v čase měnit – pro aktuální cenovou nabídku a informace o dostupných jednotkách kontaktujte společnost Rellox, která v přímém zastoupení developera zajišťuje prodej v České republice. Díky tomu se zároveň vyhnete platbě realitní provize.).

Výhodou tohoto projektu je jeho dobrá dopravní dostupnost z České republiky. Pro cestu je možné zvolit auto, letadlo, ale vlak nebo autobus.

Pro podrobnější informace navštivte www.resort-jesolo.cz.