Chorvatsko: prodej apartmánů v luxusním hotelovém resortu

Chtěli byste vlastní apartmán v Chorvatsku s hotelovým servisem, příjmem z pronájmu a bez jakýchkoliv starostí? Navíc s možností výměnné dovolené v Karibiku nebo Alpách?

Unikátní projekt pětihvězdičkového resortu poblíž Zadaru přímo při jadranském pobřeží bude provozovaný přední evropskou hotelovou skupinou. V rámci resortu jsou k dispozici veškeré základní služby, restaurace, obchody, venkovní bazén, wellness apod.

Detailní informace o projektu naleznete na webu www.resort-zadar.cz.

Majitelé mohou apartmán využívat výhradně pro vlastní potřebu nebo zvolit ze škály programů nabízejících kombinaci různé doby vlastního užívání a dalšího pronájmu.

V případě, že si pořídíte apartmán v rámci tohoto komplexu, můžete navíc využít možnosti výměny vlastní doby užívání svého apartmánů za dovolenou v některém z dalších hotelů zařazených do tohoto systému.

Vybrat si můžete jednotky o velikosti od 50 do 135 metrů čtverečních. Apartmány jsou kompletně zařízené, u každého je vlastní balkon. Z naprosté většiny apartmánů je výhled na moře.

V případě, že vás projekt zaujal, kontaktujte společnost Rellox, e-mail: info@rellox.cz a uveďte prosím referenční číslo projektu: FK19195.