Apartmány s hotelovým servisem poblíž Dubrovníku

Unikátní příležitost k pořízení apartmánu v Chorvatsku v rámci pětihvězdičkového hotelového komplexu s mezinárodní reputací.

Chcete si užívat pobyt na Jadranu ve vlastním apartmánu a přitom se zázemím veškerých služeb hotelového zařízení? A v době, kdy apartmán nebudete sami využívat z něj inkasovat výnos za pronájem?

V rámci hotelového komplexu sestávajícího z více než 200 apartmánů je nyní možné nakoupit 25 apartmánů do osobního vlastnictví. Do Chorvatska tak můžete jezdit do vlastního apartmánu, v době vaší nepřítomnosti se o něj postará licencovaná společnost, která zajišťuje správu nemovitosti a zároveň se postará o obsazenost apartmánu.

Celý komplex pochází z dílny renomovaného developera, apartmány jsou kvalitně zařízené a plně vybavené. Na výběr jsou apartmány o rozloze od 55.44 m² až po 111 m².

Odpočinku si můžete užívat na více než kilometr dlouhé pláži. Součástí resortu jsou tenisové kurty, volejbalové hřiště, squash, koutek pro děti, spa a wellness centrum s venkovními vířivkami a masážemi atd. Nechybí lodní taxi, v okolí fungují obchody, restaurace a další služby.

Nákup nemovitosti je možné realizovat i přes hypotéku.

» Více informací o nemovitosti

Videoprohlídka