Apartmány na prodej v Rakousku (Sölden)

Toužíte po opravdu luxusním druhém bydlení v rakouských Alpách? V oblíbeném středisku Sölden vyrůstá nový hotelový komplex apartmánového typu, v rámci kterého bude k dispozici 23 apartmánů splňujících nároky po stylovém, ale přitom pohodlném druhém bydlení v Alpách.

Díky vysoké nadmořské výšce a ledovci zde lyžařská sezona trvá déle než ve většině ostatních středisek. Nudit se tady ale nebude v průběhu celého roku. V okolí jsou nádherně čistá horská jezera, krás okolní krajiny si můžete dopřávat z koňského hřbetu, v restauracích se můžete pochutnávat na zdejších specialitách, můžete si vyrazit na cyklovyjížďku, horskou túru nebo si jiít zahrát třeba tenis. Opomenout nemůže ani zdejší vyhlášené wellness a lázeňské centrum.

Koupě apartmánu v Rakousku patří k oblíbeným a bezpečným způsobům uložení finančních prostředků. Cena nových bytů v oblasti Tyrolska se meziročně zvýšila téměř o 5 %. Projekt je navíc určen ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu, ze kterého můžete získat další zajímavý trvalý příjem. O zajištění pronájmu a provoz celého komplexu se stará specializovaná agentura s bohatými zkušenostmi. Majitelé se nemusí vůbec o nic starat.

V rámci budovy budou k dispozici veškeré služby hotelového typu jako recepce, pokojová služba, restaurace, bazén nebo wellness. Auto bude možné bezpečně zaparkovat v podzemním parkovišti. Dokončení projektu je naplánováno na prosinec 2014.

» Nabídka již není aktuální. Vyberte si některý jiný apartmán nebo dům v rakouských Alpách.

Reality v Rakousku na prodej