Apartmány na prodej v oblasti Sölden/Ötztal v blízkosti termálních lázní Aqua Dome

Hledáte investiční příležitost v Rakousku, která vám zajistí solidní výnos a přitom možnost flexibilního využití apartmánu pro vlastní potřebu? Apartmán v Längenfeldu toto vše splňuje.

Okouzlující alpské městečko nacházející se přímo v srdci ötztalského údolí je mimořádné nejen svojí polohou. Za pouhou čtvrthodinku jste odtud v celosvětově proslulém lyžařském středisku Sölden. V samotném Längenfeldu se pak nachází vyhledávané termální lázně Aqua Dome, které jsou nejlepším spa resortem v Alpách. Uprostřed majestátních hor, na které skýtá dechberoucí výhledy, si návštěvníci mohou užívat v příjemně teplé a bublající vodě přinášející naprosto dokonalou relaxaci pro tělo i mysl. Díky jednotnému skipasu na celé ötztalské údolí s 356 km sjezdovkami, 90 lanovkami a 6 lyžařskými areály si lyžaři mohou užívat sněhu v Söldenu, Obergurglu-Hochgurglu, nebo rodinných lyžařských oblastech Hochoetz-Kühtai, Niederthai, Gries a Vent. To vše je příslibem vysoké obsazenosti apartmánu při jeho dalším pronájmu v průběhu celého roku.

Apartmánový komplex se nachází v samém centru Längenfeldu. V samé blízkosti se nachází řada restaurací, obchodů nebo zastávka autobusu. V rámci projektu je celkem 10 apartmánů (o rozloze od 67.90 m2 do 79.99 m2) se 2 ložnicemi, plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem s přístupem na balkón a koupelnou. Apartmány se prodávají včetně kvalitního vybavení. V domě nechybí ani lyžárna s vysoušečem bot a garáže. Majitelům jsou k dispozici i venkovní parkovací místa. Kupující mají povinnost dokoupit k apartmánu 2 parkovací místa (celkem za 40 000 EUR bez DPH) a nábytkový balíček v ceně 30 000 EUR bez DPH. Ceny apartmánů začínají v úrovni 297.914 EUR za menší apartmány (pozn.: uváděná cena je pouze orientační a platná v době zveřejnění článku. Ceny se mohou v čase měnit, pro aktuální nabídku dosud neprodaných apartmánů a cenovou nabídkuje potřeba kontaktovat prodejce).

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Výstavba projektu již byla dokončena, je proto možné si domluvit prohlídku nemovitosti v Rakousku (referenční číslo nemovitosti: CA19850). Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.