Apartmány na prodej mezi Esteponou a Marbellou

Druhý domov u moře na strategickém místě mezi Estepenou a Marbellou? Ve vzdálenosti pouhých 5 od Puerto Banus se nachází již dokončený apartmánový resort. Oblast s nejlepším klima v Evropě je jako stvořená pro trávení volného času i investici. Pláž Playa del Saladillo je pohodlně dostupná pěšky (cca 1,2 km).

Apartmány se nacházejí v šesti dvou nebo třípatrových budovách. Mnoho z nich nabízí výhled na moře. Budovy jsou charakteristické moderním designem s velkými prostornými terasami. Ke každému apartmánu náleží parkovací místo a komora.

Na výběr je z apartmánů se 2 nebo 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Resort je charakteristický klidnou atmosférou a skvělým zázemím s bazénem, brouzdalištěm pro děti, dvěma vířivkami a zelenými zahradami.

Apartmány v přízemí disponují velkými krytými terasami a prostornými zahradami oddělenými cypřišovým živým plotem. K apartmánům v prvním patře náleží prostorné terasy s výhledem na bazény a hřiště. Apartmány v nejvyšších patrech nabízí výhled na moře a společné prostory resortu.

Výhodou této destinace je i dobrá dostupnost České republiky. Mezi Prahou do Málagou je celoroční přímo letecké spojení. Mezinárodní letiště v Málaze je od resortu vzdáleno přibližně 40 minut. Přímo na letišti je možné si půjčit auto, vzít si Uber nebo využít taxi.

Apartmány naleznete v nabídce společnosti Rellox, referenční číslo nemovitosti: TM20028. Rellox nemovitosti nabízí v přímém zastoupení developera a kupující proto neplatí realitní provizi.